gramatuveikals.lv

Free delivery. Always.

Bezmaksas piegāde

Grāmatu pasūtīšanu un piegādi veic Lielbritānijas internetveikals Book Depository. Piegāde ir bezmaksas un tā tiek nodrošināta uz vairāk kā 130 valstīm visā pasaulē, tostarp uz Latviju, Igauniju, Lietuvu. Visiem pirkumiem, pat pērkot vislētāko grāmatu par 2 dolāriem, tā tiks piegādāta bez papildus maksas. Nekādu pasūtījuma noformēšanas, pakošanas vai izsūtīšanas papildizmaksu. Cena, kuru redzi pie grāmatas, būs cena, kuru samaksāsi par grāmatu un tās piegādi.

Grāmatas piegāde uz Latviju notiek parasti 6-10 darba dienās pēc grāmatas izsūtīšanas. Grāmatas izsūta no Lielbritānijas ar avio pastu. Aizkavēšanās var notikt, ja grāmatu izsūta vēlāk. Pie katras grāmatas ir norāde arī par parasto izsūtīšanas laiku 24 līdz 72 stundas. Tas ir atkarīgs, cik ātri grāmatas piegādātājs var atsūtīt grāmatu internetveikalam. Vislabāk grāmatu pasūtīt pirmdien vai otrdien, tad atlikušajā darba nedēļā ir vairākas dienas, kad var izsūtīt grāmatu un tā var sākt ceļu pie saņēmēja.

Kategorijas

Audio grāmatasBērnu grāmatasBiogrāfijasBizness, finanses, likumiCeļojumu un brīvdienu ceļvežiDabas vēstureDaiļliteratūraDatori & ITDetektīvi & trilleriDzeja un drāmaĒdieni un dzērieniGrafiskie stāsti, animācija un mangaHobiji, amatniecībaHumorsIzglītība, mācību materiāliIzklaideKancelejas precesMājai un dārzamMāksla un fotogrāfijaMedicīnaPersonas attīstībaPiedzīvojumu romāniPrāts, ķermenis, garsReliģijaSabiedrība, sociālās zinātnesSportsTehnoloģija, inženierzinātneTransportsUzziņu literatūraVārdnīcas un valodasVeselībaVēsture, arheoloģijaZinātne un ģeogrāfijaZinātniskā daiļliteratūra, fantastika