Par grāmatu veikalu

Gramatuveikals.lv piedāvā vairāk kā 9 miljonus grāmatu angļu un citās valodās, iespēju salīdzināt grāmatu cenas Book Depository un Wordery grāmatu veikalos, abi piedāvā bezmaksas piegādi uz Latviju un citām valstīm. Grāmatu piegādi nodrošina Book Depository - lielākais internet grāmatu veikals Lielbritānijā un ātrāk augošais grāmatu online veikals Eiropā. Interneta veikals nodrošina bezmaksas piegādi visā pasaulē un pircējiem ir pieejamas vairāk kā 9 miljoni grāmatu. Katru dienu Bookdepository grāmatu veikals izsūta saviem klientiem tūkstošiem grāmatu!

Ātrā iepirkšanās

Grāmatas iegādei nav vajadzīga reģistrācija – pievienojiet grāmatu pasūtījuma grozam un dodieties uz Checkout, lai norādītu piegādes adresi un veiktu maksājumu. Tas ir ātrākais veids pasūtīt grāmatu interneta veikalā ar bezmaksas piegādi!

Reģistrēti klienti

Reģistrācija interneta veikalā sniedz vairākas priekšrocības, piemēram, izveidot savu vēlamo grāmatu sarakstu, redzēt pirkumu vēsturi, saglabāt piegādes adreses, kā arī pievienot grāmatām savas atsauksmes.

Maksājumi

Maksājuma veikšanai var izmantot izplatītākās maksājumu kartes: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro u.c. Internet maksājums tiek veikts drošības režīmā (SSL), tādēļ maksājumu kartes informācija ir aizsargāta. Pasūtījuma apmaksu var veikt arī ar PayPal. Reģistrēti klienti var pievienot maksājumu karti savam kontam un turpmāk iepirkties ātrāk, norādot vien kartes drošības kodu.

Grāmatu iepriekšpārdošana

Interneta veikals Bookdepository piedāvā iegādāties grāmatas pirms to izdošanas – grāmatas var aplūkot sadaļā „Coming soon” un grāmatu meklēšanas rezultātos var parādīties grāmatas, kuru izdošana vēl tikai tiek plānota.

Šādam piedāvājumam ir vairākas priekšrocības:

  • Izmantot pirmspārdošanas atlaides (parasti 25% un vairāk);
  • Iegūt grāmatu savās rokās pirmajam drīz pēc grāmatas izdošanas;
  • Nepalaist garām iemīļotāko autoru grāmatu izdošanu;
  • Ja grāmata nav vēl izsūtīta, ir iespēja atteikties no grāmatas pasūtījuma un saņemt naudu atpakaļ;

Iebildumi par pasūtījumu

Ja atsūtīta nepareiza grāmata vai tā ir ar defektu, pircējam ir iespēja sazināties ar Bookdepository interneta veikalu un vienoties par grāmatas nosūtīšanu veikalam. Pirms nosūtīt obligāti vajag sazināties ar veikala pārstāvjiem. Šādus sūtījumus ir ļoti ieteicams noformēt kā ierakstītus.